Image default
Jigolo Blog

Jigolo Olmak İçin Neler Gereklidir

Birçok jigolo adayının merak ettiği bir konu hakkında makale yazmaya başlamadan önce şunu belirtmeliyim ki bu kurallar sadece sizlerin tam anlamı ile bir jigolo olmanızı sağlamayacaktır. Uzun yıllardır jigololuk üzerine makaleler yazarak jigolo adaylarını bilinçlendirmek amacıyla bir konuyu değinmişimdir. Şimdi jigolo olmak isteyen birisi ilk önce jigolo nedir, jigololar neler yapar, nasıl jigolo başvurusu yaparım gibi soruları kendi kendine soracaktır. İlk önce dünyanın en büyük bilgi havuzu olan internetten bu işi araştırmaya başlayacaktır ve yavaş jigololuk hakkında bir şeyler öğrenmeye başlayacaktır. Şimdi içinizden biri kardeşim bundan kolay ne var diyecektir alıyorsun parayı hatunu atıyorsun yatağa sabaha kadar cinsel ilişkiye giriyorsun.

İşte tipik bir yurdum insanı her şeyi uçkuruna bağlayacaktır illaki şimdi size biraz argo bir örnek gelebilir ama konuşmaların en kibar özetini ancak bu şekilde çıkarabilirdim. Ama bunları düşünenlere şunu söylemek isterim o tür düşünceler jigolo olmaya çalışırsanız ya rezil olursunuz ya da dolandırılırsınız. Bir sadece cinsel anlamda güçlü olmayacak, kültürel açıdan en az iki toplumun yaşayış tarzında bilgi sahip olmalıdır, yüksek lisans ya da master yapması şarttır (kimse yanında eğitimsiz birini istemez ne kadar yakışıklı olursa olsun).

Tango vb. gibi birkaç dansın tekniği bilmelidir. Özel yemeklerde nasıl davranacağını, toplantılarda ve partilerde neler giyileceğini, ortamdaki insanların kültürel ve eğitim seviyesi ile hemen hemen aynı olmalıdır. Sadece jigololuk yaptığı anlardaki hayatını değilde normal hayatında bu işi bir şeyler katabilmelidir ya da çok iyi derecede rol yapma kabiliyetine sahip olması gerekmektedir (hiç tavsiye etmem).

Bunların yanında fiziki görünümü çok iyi olmalıdır, temiz ve bakımlı olmalıdır, belirli aralıklar ile ağız ve diş kontrolllerini ihmal etmemelidir. Müşterisinin istediğin anda bulaşıcı ve diğer hastalıklarının kendisinde olmadığın kanıtlayabileceği sağlık belgelerini temin edebileceği bir hastane ile çalışmalıdır. İşte bu kurallara daha çok ekleyebilirim bunca yıllık tecrübem bana çok şey öğretti ama uzun yazılar yazmayı sevmiyorum.

Related posts

Jigolo Arayan Kadınlar

admin

Yasal Jigolo Sitesi

admin

Türkiyenin En İyi Jigolo Sitesi

admin

Leave a Comment