Image default
Jigolo Blog

Günlük Hayatta Jigolo Olmak

Evet birçok insan jigololuğun nasıl olduğunu merak etmektedir. Jigololar ne yaparlar, nasıl jigolo olunur gibi birçok düşünceye kapılmaktadır. Bunlardan en çok merak edilen ise bir jigolonun normal hayattaki yaşantısı nasıldır. Neler yapar, nerelerde gezer, neler giyer gibi birçok soru jigolo adaylarının aklından geçmektedir. İşte yılların verdiği tecrübeden faydalanarak sizlere bu tür soruların cevaplarını vereceğiz. Acaba benden jigolo olur mu diyorsunuzdur.

Evet bunun denemenin yolu çok basittir sitemize üye olarak bunu deneyebilirsiniz. Ama şunu hiçbir zaman unutmayın her kadının ve erkeğin zevki aradığı arkadaş türleri, hobileri, istekleri ve cinsel arzuları değişiktir. Bazen karşınızdaki insan sizinle konuşurken telefonda dahi olsa bir repliğinizden etkilenebilir ya da gülümsemenizden ya da bakışınızdan işte bundan dolayı her insanı potansiyel bir jigolo olarak kabul etmek gerekmektedir.

Uzun yıllardır jigololuk hakkında araştırma yapanlar sonunda bu işin aslında göründüğü kadar kolay olmadığını anlamaktadır. Ama yine aynı kişi aslında jigolo olmanın o kadarda zor olmadığını anlamaktadır. Evet yukarıda belirttiğimiz gibi her insanı potansiyel bir jigolo olarak görmeliyiz. Kimisi çok yakışıklı ama cinsel performansı berbat, kimiside orta halli fakat cinsel performansı aşırı derecede güçlü olan kişiler bulunmaktadır.

Bazı kadınlar sadece arkadaşlık için jigolo kiralarken bazıları ise sadece cinsel arzularını gidermek amacıyla jigolo kiralamaktadır. O kadar çok seçenek var ki kendinizi gösterebileceğiniz sadece biraz cesaret olmanızın sizlere neler kazandıracağını unutmayın ve evet sizde potansiyel bir jigolo adayı olarak çevrenizi gözlemleyin ve sitemize üye olarak kendinizi bu alanda tanıtın.

Related posts

Ankaranın En İyi Jigolo Sitesi

admin

Jigolo Olmak İstiyorum

admin

Türkiyenin En İyi Jigolo Sitesi

admin

Leave a Comment