Image default
Jigolo Blog

Çalışma Sistemimiz Hakkında

Her zaman misyon ve vizyonuna bağlı kalarak vermiş olduğu hizmetlerin bilincinde olan sitemiz sizler için en iyi hizmetleri profesyonel, kaliteli, güvenilir ve gizlilik içerisinde vermektedir. Sitemiz bir jigolo organizasyonu değildir bundan dolayı Türkiye Cumhuriyeti’nin kanunlara göre yasaldır. Sitemiz hiçbir şekilde fuhuş ya da benzeri olaya karışmamaktadır. Sadece jigoloların ve jigolo adaylarının profil reklamlarını yayınladığı için diğer sözde jigolo organizasyonlarından daha güvenlidir. Müşteri direk olarak sitemizde bulunan katalog kısmına girerek beğendi personelin iletişim bilgilerini görebilir ve onunla bire bir iletişime geçerek hizmet alabilmektedir.

Genel olarak jigolo hizmeti verilen bu sitede müşterilerin özel istekleri doğrultusunda bodyguard, kavalyelik, striptiz show ve eskortluk yapan üyelerde mevcuttur. Sitedeki üyelerin iletişim bilgilerinden onlara ulaştığınızda direk olarak isteklerinizi belirtebilirsiniz. Sizin iletişim bilgileriniz site yönetimi tarafından bilinmediği için hiçbir tehdit unsuru oluşmaz. Tamamen müşteri-jigolo arasında olan özel görüşmelerdir.

Profesyonel bir jigolo reklam sitesi olan jigoloistanbul.net alanında kariyer yapmak isteyen yeni jigolo adaylarına her zaman açıktır. Yapmanız gerek tek şey bizleri telefon ile aramak ya da jigolo başvuru formunu doldurmaktır. Sizler için jigolo arayan bayanların kullandığı anahtar kelimelerde üst sıralarda bulunan sitemiz arama motorlarında ilk 3 içerisinde olduğundan dolayı jigolo arayanlar direk olarak sitemize girmektedirler.

Katalog bölümünde bulunan üyelerimiz tamamen kendi istedikleri fotoğrafları koymaktadır. Her profil sahibinin iletişim bilgisi kendi isteği üzerine değiştirilebilir. Eğer sizlerde hoş vakit geçirerek para kazanmak istiyorsanız sitemize üye olabilir. jigoloistanbul.net sitesi hiçbir zaman iş gönderimi yapmaz. Sitemiz internet üzerinden sizlerin profillerini jigolo arayanlara göstermekle yükümlüdür.

 

Related posts

Neden jigoloistanbul.net

admin

Ankara Jigolo Hizmeti

admin

Jigololuk Hakkında

admin

Leave a Comment